Spoor 2 re-integratietraject

Na 1 jaar ziekte heeft de werkgever de verplichting om een medewerker een spoor 2 traject aan te bieden. Vaak wordt dit in gang gezet als re-integratie in spoor 1 niet is gelukt. Indien je als werknemer na 1 jaar ziekte door de diverse omstandigheden nog niet kunt werken, zal re-integratie tweede spoor worden ingezet.

Spoor 2 voor werknemers

Ben je als werknemer ziek geworden en zijn er diverse factoren die re-integreren bemoeilijken? Soms is er sprake van meerdere klachten of een meervoudige complexe situatie. Sommige werknemers die moeten re-integreren, hebben een burn-out, zijn langdurig uitgevallen of er is sprake van psychische problemen. Voor deze medewerkers kunnen wij een maatwerk spoor 2 traject inzetten. Afgestemd op de geconstateerde problemen van overbelasting, stress, fysieke problemen en eventuele psychische klachten. Vanuit ons re-integratiebureau zijn wij gespecialiseerd in het maatwerk re-integratie in het eerste en tweede spoor. Daarbij kunnen wij, indien nodig, extra begeleiding geven bij bijkomende hulpvragen of complexiteit.

Lees hier meer over re-integratie bij ziekte.
Lees hier meer over re-integratie na burn-out.

Plan van aanpak re-integratie tweede spoor

Binnen ons re-integratiebureau op locatie in Groningen, Assen of Drachten, gaan wij graag zorgvuldig en persoonlijk te werk. Elke cliënt is voor ons een uniek persoon en elk re-integratietraject tweede spoor wordt exact afgestemd op de behoefte van de werknemer. Na een vrijblijvend intakegesprek (telefonisch, online of face-to-face) stellen wij een maatwerk voorstel re-integratie op. Hierin doen wij een uiteenzetting van de hulpvraag, onze handelswijze, alle mogelijke in te zetten re-integratie instrumenten en een offerte van de kosten. Na een akkoord zullen wij vaak al binnen twee of drie weken het spoor 2 traject inzetten.

Afhankelijk van de doelstelling, behoefte en mogelijkheden van de medewerker, kunnen wij de volgende re-integratie instrumenten inzetten. Dit zal per re-integratietraject van elkaar verschillen:

Voordelen van ons re-integratiebureau in Groningen

Tussen alle re-integratiebureaus in Groningen, Assen en Drachten en omgeving, springen wij er op bepaalde gebieden bovenuit:

  • Gespecialiseerd in complexe re-integratietrajecten
  • Maatwerk re-integratie bij burn-out herstel
  • Ook bij psychische klachten en autisme spectrum stoornis
  • Extra aandacht voor persoonlijke ontwikkeling van de medewerker
  • Focus op de zelfstandigheid en eigen kunnen van elke medewerker
  • Kleinschalig en zeer persoonlijk
  • Ook volledig online mogelijk

Re-integratietraject tweede spoor aanvragen?

Wil je als bedrijf of als werknemer meer informatie over een spoor 2 re-integratietraject ontvangen? Vul hieronder dan de gegevens in. Wij nemen graag je aanvraag met je door en/of beantwoorden je vragen.

Stuur ons bij voorkeur een email met uw bericht. Stuur ons bij voorkeur een email met uw bericht.Stuur ons bij voorkeur een email met uw bericht. Stuur ons bij voorkeur een email met uw bericht.

Bedankt voor uw bericht. Het is verzonden.
Er is een fout opgetreden bij het verzenden van je bericht. Probeer het later nog eens.

“Spoor 2 traject voor medewerkers in regio Noord en online”